Po kilku miesiącach intensywnych przygotowań osiągnęliśmy nasz cel: uzyskanie Akredytacji Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie systemów fotowoltaicznych!

Branża związana z odnawialnymi źródłami energii dynamicznie się rozwija i potrzebuje dobrze wyszkolonych specjalistów. ŚCUW Sp. z o.o. wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, rozpoczynając szkolenia dla instalatorów systemów fotowoltaicznych.

Ośrodek Szkolenia w Mysłowicach, przy ul. Piastów Śląskich dysponuje specjalistyczną pracownią odnawialnych źródeł energii do realizacji zajęć praktycznych. Na Kursantów czeka profesjonalna kadra Wykładowców z bogatym doświadczeniem dydaktycznym. A Spółka posiada Akredytację do prowadzenia zajęć podstawowych i przypominających, wydaną przez Urząd Dozoru Technicznego pod nr OZE-A/09/00089/20, w zakresie systemów fotowoltaicznych.

Przyjdź i przygotuj się z nami do egzaminu przed komisją UDT.

Szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej: https://www.scuw.pl/szkolenie/instalator-systemow-fotowoltaicznych

Nie masz czasu szukać informacji na stronie?  Nasze Biuro Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji. Dzwoń: 32 420 4250 lub pisz: bok.szkolenia@scuw.pl